File Utility (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Count
lt: Skaičius

en: Other
lt: Kiti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie
