File Utility (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Language code
mn: Хэлний код
