File Utility (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Count
my: ရေတွက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Other
my: အခြား

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
