File Utility (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Email
nl: E-mail

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Count
nl: Aantal

en: Id
nl: ID

en: Other
nl: Andere

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Language code
nl: Taalcode

en: About
nl: Over

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
