File Utility (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Count
fa: شمارش

en: Id
fa: هویت

en: Other
fa: ساير

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره
