File Utility (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Count
ps: شمیر

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه
