File Utility (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Count
ro: Contor

en: Other
ro: Altele

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre
