File Utility (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Count
sq: Numri

en: Other
sq: Tjetër

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
