File Utility (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Count
az: Say

en: Other
az: Digər

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında
