File Utility (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
