File Utility (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Language
id: Bahasa

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Count
id: Jumlah

en: Other
id: Lainnya

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Changed
id: Berubah

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Language code
id: Kode bahasa

en: About
id: Tentang
