File Utility (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Created
pl: Utworzono

en: Count
pl: Liczba

en: Other
pl: Inne

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Language code
pl: Kod języka

en: About
pl: O stronie

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
