File Utility (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Count
tr: Sayaç

en: Other
tr: Diğer

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında
