Filebrowser (3.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...
