Filebrowser (3.0.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Size
ka: ზომა

en: Name
ka: სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Create
ka: შექმნა

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
