Filebrowser (3.0.1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Size
km: ទំហំ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Close
km: បិទ

en: Machine readable name
km: ឈ្មោះ​​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: The file upload failed. %upload
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ឯក​សារ​ឡើង ។ %upload

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
