Filebrowser (3.0.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Close
sl: Zapri

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...
