Filebrowser (3.0.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Size
ur: حجم

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Icon
ur: آئیکن

en: ID
ur: شناخت
