Filebrowser (3.1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Size
lv: Izmērs

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Icon
lv: Ikona

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Add folder
lv: Pievienot mapi

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Default view
lv: Pamata/Noklusējuma skats

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Close
lv: Aizvērt

en: Modified
lv: Modificēts

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: Image style
lv: Attēla stils
