Filebrowser (3.1.0-rc1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Size
os: Ас

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
