Filebrowser (3.1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ
