Filebrowser (3.1.0-rc1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Size
te: కొలత

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Number of columns
te: నిలువు వరుసల సంఖ్య

en: Create
te: సృష్టించు

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
