Filebrowser (3.1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Size
mr: आकार

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Close
mr: बंद

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Mime type
mr: Mime चा प्रकार
