Filebrowser (3.1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Language code
ne: भाषा संकेत
