Filebrowser (3.1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Size
oc: Talha

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Create
oc: Crear

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Close
oc: Tampar

en: Modified
oc: Modificat

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: Mime type
oc: Tipe MIME

en: Default sort order
oc: Òrdre de triada per defaut

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.

en: The file upload failed. %upload
oc: Fracàs del transferiment del fichièr. %upload

en: Image style
oc: Estil d'imatge
