Filebrowser (3.1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Size
pl: Rozmiar

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Created
pl: Utworzono

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Create
pl: Utwórz

en: Add folder
pl: Dodaj folder

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Default view
pl: Domyślny widok

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Delete files
pl: Usuń pliki

en: Folder path
pl: Ścieżka katalogu

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Language code
pl: Kod języka

en: Create folder
pl: Stwórz katalog

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Mime type
pl: Typ MIME

en: Default sort order
pl: Domyślny porządek sortowania

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: The file upload failed. %upload
pl: Wysłanie pliku nie udało się. %upload

en: Rename files
pl: Zmień nazwy plików

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Automatic width
pl: Dostosuj szerokość automatycznie

en: Files in the @name field were unable to be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać plików z pola @name.

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików %directory dla pola %name nie mógł zostać utworzony lub jest niedostępny. W konsekwencji tego niedawno dodany plik nie mógł zostać zapisany w tym katalogu a cały proces wysyłania plików został anulowany.
