Filebrowser (3.1.0-rc3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Rename
af: Herbenoem

en: Upload
af: Oplaai

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Language code
af: Taalkode
