Filebrowser (3.1.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Size
dz: ཚད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
