Filebrowser (3.1.1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Create
gu: બનાવો

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Close
gu: બંધ

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
