Filebrowser (3.1.1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Close
nn: Lukk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Default sort order
nn: Standard sortering
