Filebrowser (3.1.2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Size
is: Stærð

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: ID
is: Kenni

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Created
is: Stofnað

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Create
is: Stofna

en: File size
is: Skráarstærð

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Close
is: Loka

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Default sort order
is: Sjálfgefin röðun
