Filebrowser (3.1.3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Size
ca: Mida

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: Upload
ca: Puja

en: Created
ca: Creat

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Create
ca: Crea

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Default view
ca: Vista per defecte

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Close
ca: Tanca

en: Modified
ca: Modificat

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Machine readable name
ca: Nom llegible-per-la-màquina

en: Folder path
ca: Camí de la carpeta

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: Presentation
ca: Presentació

en: Mime type
ca: Tipus mime

en: Default sort order
ca: Ordenació predeterminada

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: The file upload failed. %upload
ca: Ha fallat la càrrega del fitxer. %upload

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Automatic width
ca: Amplada automàtica
