Filebrowser (3.1.3) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Size
da: Størrelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Icon
da: Ikon

en: Created
da: Oprettet

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Create
da: Opret

en: File size
da: Filstørrelse

en: Edit description
da: Rediger beskrivelse

en: Select all
da: Markér alt

en: Default view
da: Standardoversigt

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: Modified
da: Ændret

en: Upload file
da: Upload fil

en: Machine readable name
da: Maskinnavn

en: Folder path
da: Mappesti

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Language code
da: Sprogkode

en: Default sort
da: Standardsortering

en: Mime type
da: Mime-type

en: Default sort order
da: Standard sorteringsrækkefølge

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.

en: The file upload failed. %upload
da: Upload af fil mislykkedes. %upload

en: Hide title
da: Skjul titel

en: Image style
da: Billedformat

en: Automatic width
da: Automatisk bredde

en: Files in the @name field were unable to be uploaded.
da: Filer i feltet @name kunne ikke uploades.
