Filebrowser (3.1.3) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Size
fi: Koko

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Upload
fi: Siirrä

en: Created
fi: Luotu

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Create
fi: Luo

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Default view
fi: Oletusnäkymä

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Close
fi: Sulje

en: Modified
fi: Muokattu

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Machine readable name
fi: Koneluettava nimi

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: Mime type
fi: MIME-tyyppi

en: Default sort order
fi: Oletus-lajittelujärjestys

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: Directory listing
fi: Kansiolistaus

en: Go up
fi: Siirry ylös

en: The file upload failed. %upload
fi: Tiedoston lataus epäonnistui. %upload

en: Hide title
fi: Piilota otsikko

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Automatic width
fi: Automaattinen leveys
