Filebrowser (3.1.3) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: The file upload failed. %upload
hy: Ֆայլի ներբեռնումը ձախողվեց: %upload
