Filebrowser (3.1.3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Size
jv: Ukuran

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Upload
jv: Unggah

en: Created
jv: Digawé

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Create
jv: Gawé

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: The file upload failed. %upload
jv: Gagal ngunggah berkas. %upload

en: Image style
jv: Gagrag gambar
