Filebrowser (3.1.3) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Size
sv: Storlek

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Icon
sv: Ikon

en: Rename
sv: Byt namn

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Created
sv: Skapad

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Create
sv: Skapa

en: Add folder
sv: Lägg till mapp

en: File size
sv: Filstorlek

en: Select all
sv: Välj alla

en: Default view
sv: Förvald vy

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: Modified
sv: Modifierad

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Machine readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Folder path
sv: Sökväg för mapp

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Language code
sv: Språkkod

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Mime type
sv: Typ av MIME

en: Default sort order
sv: Förvald sorteringsordning

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.

en: The file upload failed. %upload
sv: Filuppladdningen misslyckades. %upload

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Automatic width
sv: Automatisk bredd
