Filebrowser (3.1.4) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Size
et: Suurus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Created
et: Loodud

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Create
et: Loo

en: Add folder
et: Lisa kaust

en: File size
et: Faili suurus

en: Select all
et: Vali kõik

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Close
et: Sulge

en: Modified
et: Muudetud

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Machine readable name
et: Masinloetav nimi

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Language code
et: Keele kood

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Automatic width
et: Automaatne laius

en: Files in the @name field were unable to be uploaded.
et: @name välja failide üleslaadimine ebaõnnestus.

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
et: Välja %name jaoks määratud üleslaadimise kausta %directory loomine võis sellele juurdepääsemine ebaõnnestus. Seetõttu ei saanud faili üles laadida ning üleslaadimine katkestati.
