Filebrowser (3.1.5) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Image style
eo: Bilda stilo
