Filebrowser (3.1.5) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Icon
ht: Ikon

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Language code
ht: Kòd lang lan
