Filebrowser (3.1.5) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
