Filebrowser (8.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo
