Filebrowser (8.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje
