Filebrowser (8.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Upload
lt: Įkelti

en: Created
lt: Sukurta

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Create
lt: Kurti

en: File size
lt: Failo dydis

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Modified
lt: Redaguota

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Create folder
lt: Kurti katalogą

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Automatic width
lt: Automatinis plotis
