Filebrowser (8.x-2.0-beta4) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Size
ku: قەبارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
