Filebrowser (8.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Close
th: ปิด

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
