Filebrowser (8.x-2.0-rc4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Size
ps: كچه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Close
ps: تړل
