Filebrowser (8.x-2.0-rc4) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Icon
sr: Икона

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...
