Filebrowser (8.x-2.0-rc5) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
