Filebrowser (8.x-2.0-rc5) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох
